Z-materializuję Twój pomysł


Sprzedajesz tkaniny? Szyjesz? A może właśnie rozkręcasz odzieżową markę?

Jeśli chcesz mieć tkaninę z jedynym w swoim rodzaju wzorem, a rysowanie czy grafika komputerowa nie są Twoją mocną stroną, to trafiłeś na odpowiednią stronę.

Opowiedz mi o swoim pomyśle, napisz w kilku zdaniach co siedzi w Twojej głowie, a ja przełożę słowa na obraz.

Nie masz konkretnej wizji, ale nadal chcesz wyróżnić się z tłumu? Rzuć hasło, a ja zacznę rysować. Wspólnie stworzymy coś wyjątkowego specjalnie dla Ciebie.

"Gdy przeczytałam post z cyklu BiznesMamy na blogu Matki Wariatki o minu design to poczułam się tak jakby był napisany specialnie dla mnie. Byłam właśnie w trakcie poszukiwań graficzki do realizowania projektów, które były w mojej głowie. Współpraca z Ewą z minu design okazała się niesamowita, ponieważ ku mojemu ogromnemu zaskoczeniu projekty wyglądają tak, jakby Ewa była naprawdę w mojej głowie. Niezwykle otwarta na propozycje i wyzwania, niesamowicie zdola, a przy tym bardzo ciepła i serdeczna osoba. Jestem tak bardzo zachwycona współpracą, że z całą pewnością liczę na stałą współpracę."

Gosia, by Broshka

"Miałam marzenie, które bardzo chciałam zrealizować. Miałam również wielkie szczęście, że to właśnie Ewa zgodziła się je zilustrować. Dziś mam poczucie, że lepiej trafić nie mogłam. Każde nasze kolejne spotkanie to eksplozja pomysłów. O niej w 3 słowach? Talent, intuicja i wyczucie. Poza tym ma w sobie to coś - potrafi zaskoczyć świetnym pomysłem w momencie, kiedy myślę, że najlepsze już widziałam. To zdecydowanie lubię w niej najbardziej :)"

Marta, Dziana Belka

"Minu design zostało mi polecone kiedy szukałam grafika do realizacji projektu tkaniny. Szybko i konkretnie ustaliłyśmy warunki współpracy, opisałam Ewie swój pomysł i po kilku dniach otrzymałam pierwsze rysunki. Kilka poprawek zamknęło projekt, który w realizacji zebrał wysokie noty za kreatywność i świeże spojrzenie na dość oklepany temat. Bardzo cenię sobie Ewy doświadczenie i zapał, które powodują, że współpraca z nią jest nie tylko efektywna, ale też przyjemna. Najwięcej chyba powie to, że właśnie zleciłem minu design kolejny projekt i zakładam, że jest to dopiero początek owocnej współpracy."

Ania, Mama Goose

"Ewa, jest graficzką, która doskonale orientuje się w trendach, potrafi doradzić, a za jej decyzjami stoją konkretne argumenty. Ma doskonały gust, przywiązuje ogromną wagę do szczegółów. Cenię sobie we współpracy z Ewą, to że jest terminowa i można na niej polegać. Wzory, które zaprojektowała pokochaały setki mam i dzieci."

Magda, Bobby's